POZOR: Od 30.6.2022 do 5.7.2022 máme dovolenku. Objednávky, ktoré do dovolenky nestihneme vybaviť, budeme postupne vybavovat od 6.7.2022. Ďakujeme za pochopenie.

Aromatická tyčinka - prírodný inhalátor Aromastick Energy

Kód: AS06
Neohodnotené
Značka: Aromasticks
€7,99
Na sklade
Variant

Ak cítite nedostatok energie v každodennom živote alebo potrebujete energiu naviac pri športe či inej činnosti, potom je Aromastick Energy tým pravým pomocníkom k úspechu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak cítite nedostatok energie v každodennom živote alebo potrebujete energiu naviac pri športe či inej činnosti, potom je Aromastick Energy tým pravým pomocníkom k úspechu. Aromatická tyčinka Energy vám pomôže dodať a znovu nájsť potrebnú energiu, pocit sily a dodá motiváciu, potrebnú na zvládnutie pracovného dňa, športu, školy, či domácnosti.

Tento prírodný inhalátor by sme charakterizovali následovne: energia, motivácia a sila!

Aromatická tyčinka, vyrobená vo Švajčiarsku, je navrhnutá k prenosu všetkých vôní priamo do nosa, na rozdiel od aromatických sprejov, ktoré sa šíria a držia v okolitom vzduchu. Limbický systém v mozgu - riadiaci emócie - je priamo prepojený s čuchovými receptormi v nose a zvýrazňuje tak účinnú filtračnú technológiu v prevedení inhalátorov. Tento výrobok je ľahké nosiť so sebou neustále, čo znamená, že je k dispozícii kdekoľvek a kedykoľvek!

 

Bezpečné a jednoduché využívanie vlastností éterických olejov. Pomoc z prírody, ktorú môžete mať kedykoľvek pri sebe. Balenie a filtrovanie je patentované. Špeciálny filter vo vnútri trubičky zabraňuje, aby éterické oleje vytiekli. Zároveň umožňuje ich maximálne vdychovanie.

Zloženie: 100% bio esenciálne oleje

bio mätový olej má nespočetné množstvo účinkov, napríklad podporuje nervový systém, čo dodáva pocity bdelosti a energie

bio rozmarínový olej má nespočetné množstvo účinkov, napríklad stimuluje duševnú energiu a je výborným prírodným stimulantom na unavenú myseľ

A ako vieme, že to funguje?

40 účastníkov s vekovým priemerom 36 rokov testovalo Aromatickú tyčinku Energy. Výskum analyzoval efekt inhalátora na hladinu kyslíka v krvi. Výsledky ukázali, že Aromastick Energy zvyšuje okysličenie krvi o 115 sekúnd rýchlejšie ako pri normálnom dýchaní (180 verzus 65). Celkovo inhalátor zlepšuje dýchanie o 1,6%. Väčšie okysličenie krvi pomáha zvýšiť pocit energie, podporuje obranyschopnosť organizmu a zlepšuje svalovú výkonnosť a regeneráciu. Je dôležité zdôrazniť, že každý z účastníkov potvrdil zhodné a podobné výsledky po každom cykle inhalácie. V priloženom fact sheetu (záložka na stiahnutie) nájdete viac infomácií.

Zo štúdie vyplýva, že najefektívnejšie antibakteriálne účinky proti kmeňom baktérií:

H.influenzaeATCC 33391,
S. pyogenesATCC 12344,
S. pneumoniaeIP-692,
S. pneumoniaePRC-53)

boli zaznamenané pri vysokých koncentráciách výparov esenciálnych olejov po krátku dobu (preto sú inhalátory tak efektívne).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie