Aromatická tyčinka - prírodný inhalátor Aromastick Rovnováha

Kód: AS04
Neohodnotené
Značka: Aromasticks
€7,99
Predaj ukončený
Variant

Harmonizujúca zmes, ktorá je stimulujúca a relaxujúca zároveň. Aromatická tyčinka Rovnováha pomáha telu a mysli sa vzájomne synchronizovať a pomáha Vám tak udržať vnútornú rovnováhu, keď ju najviac potrebujete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aromastick Rovnováha vám pomôže navodiť vnútornú rovnováhu.

Harmonizujúca zmes, ktorá je stimulujúca a relaxujúca zároveň. Aromatická tyčinka Rovnováha pomáha telu a mysli sa vzájomne synchronizovať a pomáha Vám tak udržať vnútornú rovnováhu, keď ju najviac potrebujete. Príjemná harmonizujúca vôňa Vás úplne pohltí. Odporúčame hlavne pre ženy!

Aróma tyčinka, vyrobená vo Švajčiarsku, je navrhnutá k prenosu všetkých vôní priamo do nosa, na rozdiel od aromatických sprejov, ktoré sa šíria a držia v okolitom vzduchu. Limbický systém v mozgu - riadiaci emócie - je priamo prepojený s čuchovými receptormi v nose a zvýrazňuje tak účinnú filtračnú technológiu v prevedení inhalátorov. Tento výrobok je ľahké nosiť so sebou neustále, čo znamená, že je k dispozícii kdekoľvek a kedykoľvek!

Zloženie: 100% bio esenciálne oleje

Bio mätový olej je známy pre mnoho svojich účinkov okrem iného aj zvýšením sústredenosti a úrovne energie.
Bio cyprusový olej - tradične používaný mimo iné aj ako dezodorant. Unikátnou výhodou cyprusového oleja je jeho podpora potenia, čo pomáha telu sa zbaviť toxínov. Esenciálny olej podnecuje radosť a zároveň eliminuje pocity úzkosti a stresu.
Bio olej z pelargónie je údajne používaný na zmiernenie ťažkostí pri hormonálnej nerovnováhe. Podporuje močenie, čo vedie k odstráneniu toxínov z tela.
Bio zázvorový olej má afrodiziakálne a podporujúce účinky. Mocný esenciálny olej pomáha udržiavať hladinu cukru, podporuje sexuálnu aktivitu a uvoľňuje menštruačné kŕče. Pomáha tiež pri nadmernom hromadení plynu v čreve.

Bezpečné a jednoduché využívanie vlastností éterických olejov. Pomoc z prírody, ktorú môžete mať kedykoľvek pri sebe. Balenie a filtrovanie je patentované. Špeciálny filter vo vnútri trubičky zabraňuje, aby éterické oleje vytiekli. Zároveň umožňuje ich maximálne vdychovanie.

Zo štúdie vyplýva, že najefektívnejšie antibakteriálne účinky proti kmeňom baktérií:

H.influenzaeATCC 33391,
S. pyogenesATCC 12344,
S. pneumoniaeIP-692,
S. pneumoniaePRC-53)

boli zaznamenané pri vysokých koncentráciách výparov esenciálnych olejov po krátku dobu (preto sú inhalátory tak efektívne).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: